Het bestuur

Voorzitter

Cees Fleur

Eikelaan 67

1561 CC Krommenie

06-48606637

voorzitter@vvdeparadijsvogel.nl

2e Voorzitter

Sjors Baltus

Pluimgraaf 16

1567AB Assendelft

sjors@vvdeparadijsvogel.nl

 

Penningmeester

Yolanda v/d Horst-Kruyt

Abbenbroekstraat 11

1507 KD Zaandam

075-6173091

penningmeester@vvdeparadijsvogel.nl

Secretaris

Marjolein de Boer-Buskens

Gele Lisstraat 58

1531 SG Wormer

075-8900024 / 06-18093761

secretaris@vvdeparadijsvogel.nl

2e Secretaris

Wim Lineman

M. Ghandihof 16

1507 CP Zaandam

075-6165487 / 06-28881709

Ringencommissaris

Paul v/d Sanden

Overflakkeestraat 24

1025 NG Amsterdam

020-6334256

ringen@vvdeparadijsvogel.nl

 

Algemeen bestuursleden

Nol Brinkman

075-6177334

brinkman002@gmail.com

 

Bertus Bos

075-6173166

b.bos37@upcmail.nl

Martin Stam

06-18145793

martinjohanstam@gmail.com

Heeft u vragen? Vult u dan
het contactformulier in

Het bestuur bestaat uit:

Redactie en website

Vacant - redactie

Kevin Snijders - website

Sjors Baltus - website

redactie@vvdeparadijsvogel.nl

TT-secretaris:

Wim Lineman

M. Ghandihof 16

1507 CP Zaandam

06-28881709

ttsecretariaat@vvdeparadijsvogel.nl

Ereleden:

Jaap Loef  (tevens erevoorzitter)

Bram Kort 

Nol Brinkman

Martin Cluwen

Lid van verdienste:

Janna Brinkman

Adri Kort

Wil Loef

Links

Vogelvereniging De Paradijsvogel

Clubgebouw: "Het Havenkwartier"

Havenstraat 71

1506 PK Zaandam info@vvdeparadijsvogel.nl

    NL25RABO0314079300       

  • Facebook Social Icon

Zoeken binnen de website